Відгуки про компанію FUNCY "Товари для дому та активного відпочинку"
Покупець
Відмінно
Все Ок.
Коментар продавця
Ми раді, що Ви залишились задоволені покупкою, приємного користування😉чекаємо Вас знову в магазині Funcy!
Олена П.
Відмінно
Коментар продавця
Ми раді, що Ви залишились задоволені покупкою, приємного користування😉чекаємо Вас знову в магазині Funcy!
Александр С.
Відмінно
Не плохая полка,сборка не много затейливая, главное не нервничать!
Коментар продавця
Ми раді, що Ви залишились задоволені покупкою, приємного користування😉чекаємо Вас знову в магазині Funcy!
Елизавета К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Ми раді, що Ви залишились задоволені покупкою, приємного користування😉чекаємо Вас знову в магазині Funcy!
Олена С.
Відмінно
Коментар продавця
Ми раді, що Ви залишились задоволені покупкою, приємного користування😉чекаємо Вас знову в магазині Funcy!
Дмитро К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Ми раді, що Ви залишились задоволені покупкою, приємного користування😉чекаємо Вас знову в магазині Funcy!
Андрій М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Ми раді, що Ви залишились задоволені покупкою, приємного користування😉чекаємо Вас знову в магазині Funcy!
Наталья П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Ми раді, що Ви залишились задоволені покупкою, приємного користування😉чекаємо Вас знову в магазині Funcy!
Юлія Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Ми раді, що Ви залишились задоволені покупкою, приємного користування😉чекаємо Вас знову в магазині Funcy!
Станіслав К.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Брехуни ще ті. У них общий склад в усіх цих торгашів. А склад видачи один на всіх.І видумають історії по відправці.Не зв'язуйтеся з цими шарлатанами.
Коментар продавця
Доброго дня. Нам прикро, що у Вас склалося негативне враження. Повідомляємо, що на момент оформлення замовлення магазин тимчасово не здійснював самовивіз у зв’язку з відсутністю опалення та перебоями з електропостачанням, у зв’язку з чим було запропоновано відправку товару службою доставки. Товар був у наявності, проте фізична видача зі складу в той період була неможлива з незалежних від нас причин. Ми завжди відкриті до діалогу та намагаємося знайти оптимальне рішення для кожного клієнта.
Коментар продавця
Станіславе, вітаємо 🙂 Нам навіть трохи приємно, що Ви настільки уважно дослідили нашу структуру 😊 Так, у нас дійсно кілька магазинів і сайтів — це нормальна практика для офіційного імпортера. Маємо власну ТМ, централізований склад і єдину систему обліку. Тому так — товар може відправлятися з одного складу незалежно від того, на якому з наших майданчиків Ви оформили замовлення. Це не «шарлатанство», а нормальна логістика великої компанії. Якщо є конкретні питання — завжди готові відповісти відкрито. Гарного дня 🙂
Все Ок.
Ми раді, що Ви залишились задоволені покупкою, приємного користування😉чекаємо Вас знову в магазині Funcy!
Ми раді, що Ви залишились задоволені покупкою, приємного користування😉чекаємо Вас знову в магазині Funcy!
Не плохая полка,сборка не много затейливая, главное не нервничать!
Ми раді, що Ви залишились задоволені покупкою, приємного користування😉чекаємо Вас знову в магазині Funcy!
Ми раді, що Ви залишились задоволені покупкою, приємного користування😉чекаємо Вас знову в магазині Funcy!
Ми раді, що Ви залишились задоволені покупкою, приємного користування😉чекаємо Вас знову в магазині Funcy!
Ми раді, що Ви залишились задоволені покупкою, приємного користування😉чекаємо Вас знову в магазині Funcy!
Ми раді, що Ви залишились задоволені покупкою, приємного користування😉чекаємо Вас знову в магазині Funcy!
Ми раді, що Ви залишились задоволені покупкою, приємного користування😉чекаємо Вас знову в магазині Funcy!
Ми раді, що Ви залишились задоволені покупкою, приємного користування😉чекаємо Вас знову в магазині Funcy!
Брехуни ще ті. У них общий склад в усіх цих торгашів.
А склад видачи один на всіх.І видумають історії по відправці.Не зв'язуйтеся з цими шарлатанами.
Доброго дня.
Нам прикро, що у Вас склалося негативне враження.
Повідомляємо, що на момент оформлення замовлення магазин тимчасово не здійснював самовивіз у зв’язку з відсутністю опалення та перебоями з електропостачанням, у зв’язку з чим було запропоновано відправку товару службою доставки.
Товар був у наявності, проте фізична видача зі складу в той період була неможлива з незалежних від нас причин.
Ми завжди відкриті до діалогу та намагаємося знайти оптимальне рішення для кожного клієнта.
Станіславе, вітаємо 🙂
Нам навіть трохи приємно, що Ви настільки уважно дослідили нашу структуру 😊
Так, у нас дійсно кілька магазинів і сайтів — це нормальна практика для офіційного імпортера.
Маємо власну ТМ, централізований склад і єдину систему обліку.
Тому так — товар може відправлятися з одного складу незалежно від того, на якому з наших майданчиків Ви оформили замовлення.
Це не «шарлатанство», а нормальна логістика великої компанії.
Якщо є конкретні питання — завжди готові відповісти відкрито.
Гарного дня 🙂